| Frumushka a întrebat:

Bunahappy am si eu o problema: mi-am instalat winamp si acum toate melodiile de pe pc se deschid in winamp cum fac sa se deschida in BS player sau altele

3 răspunsuri:
| Annapro a răspuns:

Da click dreapta si pe melodia respectiva si o sa vezi ca scrie Open With, pui maus-ul acolo si o sa vezi ca scrie Winamp nu stiu ce nu stiu ce

| DonViper a răspuns:

Pai e usor! dai click dreapta pe melodia respectiva sau film ce e; si dai Open Withwinking

| Frumushka explică:

Asta stiu da vroiam sa setez sa le pot deschide automat in alt program