| alivsp8 a întrebat:

Bună! Am terminat acum clasa a 10-a profesională cu media generală 8, 71 și aș vrea să mă transfer la un liceu teoretic pe științe sociale. Îmi poate spune cineva dacă am șanse și din ce materii se dau diferențele la acest profil? Mulțumesc.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Mergi la secretariatul liceului la care vrei să te înscrii, și ți se va răspunde acolo.
Trebuie să ai în vedere nu doar vacanța/concediul, ci și zilele și orele lucrătoare.