| JermulCiumpy a întrebat:

Am terminat clasa a XII-a, profilul matematica-informatica. Cand o sa primesc atestatul de operare pe calculator (am sustinut examenul si am primit nota 9)? La sfarsitul anului scolar am primit doar diploma de bacalaureat. Multumesc!

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Aaa. Asta nu mai ştiu!

| JermulCiumpy explică (pentru mudokins78):

Si de ce raspunzi?

| mudokins78 a răspuns (pentru JermulCiumpy):

Păi,. Treceam şi eu pe aici.
Te-ai supărat gogule?

| JermulCiumpy explică (pentru mudokins78):

Da big grin

| JermulCiumpy explică (pentru mudokins78):

Si fara diploma si fara raspuns sadsadsad

| mudokins78 a răspuns (pentru JermulCiumpy):

Haoleu!
Ce rău eşti băiatu!
Heşti d'ăla cu telivizoare cu echran plat? Teșcheret plin da bani, răsfăţatâ ca tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am primit când am primit și diploma de Bac. Mai întrebi la secretariat însă să știi ca acel atestat nu prea valorează cine știe ce.

| Ronny22 a răspuns:

Du-te la secretariat si intreaba de el. Cel mai probabil ti-l vor da atunci.