| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!

Am un nepot care a picat bacalaureatul la biologie animala si vegetala cu 3, 80, voiam sa va intreb se poate sa invete in aceste trei luni care au mai ramas sa scoata un 6 macar? eu nu mai stiu exact cam care mai este programa de bac la biologie, el mi-a spus ca este destul de grea, mai ales biologia animala si veg.

Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Klau97 a răspuns:

Daca are vointa sa invete poate, dar nu trebuie sa steie o ora-doua ar trebui sa invete mai din greu, da este adevarat biologia animala si vegetala este destul de grea.

| Anna_Mary_1987 a răspuns:

Daca face meditatie si are ambitie poate sa treaca cu siguranta poate, doar daca este hotarat pe acest lucru altfel nu. Mai ales ca biologie este o materie usoara. Fratele meu a invatat intr-o luna jumatate si a luat 7.90