| OdetteSs0000 a întrebat:

Buna! Am un Samsung A8 2018, care este blocat in modul sigur. Am dat restart, degeaba. Problema este ca ii lipsesc butoanele de volum. Exista vreo alta solutie in afara de dus la service? Nu stiu, ma gandesc ca poate exista si alte variante. Momentan nu stau ok financiar.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~Am un Samsung A8...ii lipsesc butoanele de volum. Exista vreo alta solutie in afara de dus la service? ~

în mod cert nu-i cresc sigure butoanele la loc așa că tot la service ajungi

| doctorandus a răspuns:

Meh, incearca ADB, dar s-ar putea sa nu reusesti. https://developer.android.com/tools/releases/platform-tools