| teodora24 a întrebat:

Anul asta am intrat la feaa,specializarea management,si as vrea sa stiu dacă,cu putin efort, pot face ceva banos pe viitor.Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca vei ajunge sa detii propria ta afacere, atunci cu siguranta da.Altfel doar cu facultatea, vei doar o simpla angajata ca si restul de N persoane. Facultatile sunt cam inutile la noi, din moment ce cunosc personal persoane fara bac care iau in mana la sfarsitul lunii, salarii de 2000-3000 lei, cu mult mai mult decat majoritatea celor care chiar au studiat ceva.

| JustMeForever3 a răspuns:

Cu putin efort nu poti face nimic