| janina19 a întrebat:

Bună,ar putea cineva să mă lămurească?
Eu am fost înmatriculata în primul an la facultate la buget în 2022 și din motive personale am renunțat, acum în 2023 vreau să aplic la altă facultate din aceeași universitate și nu știu dacă îmi trebuie alt cont pentru platformă sau rămâne acelasi.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca acel cont institutional nu se schimba. Cel mai sigur e sa intrebi la secretariat.

| UserRo10 a răspuns:

La noi in universitate cand cineva renunta i se stergea contul deoarece avea gratuitate la pachetele Office 365 si alte licente pentru programe