| marilenaaa a întrebat:

Are ceva daca am scris 2 eseuri la bac?. Crede ti ca o sa ma depuncteze?

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dac ai scris cele 2 ( de ce nu dou?)eseuri aa cum ai scris aceste patru rnduri, nu cred c vei lua not de trecere.

| AnonimaOk a răspuns:

E destul de bizar. Avand in vedere timpul de care dispunem, parerea mea este ca nu pot fi fantastice. Iarasi, este aiurea pentru ca unii o pot lua- Doamne fereste- ca semn. Daca le-ai combinat sau asa ceva, se poate sa scada tot punctajul de la acel subiect. Nu pot sa ma pronunt foarte clar. Iti urez mult succes!

| AFR81 a răspuns:

E ciudat, tare ciudat. Nu stiu la ce te-ai gandit cand ai facut asta laughing Ramane la latitudinea corectorilor acum. In cel mai bun caz, iti vor da 0 puncte la acel subiect.

| Ruxandra15 a răspuns:

Da, se depuncteaza. Se anuleaza unul pe altul. Se ea in considerare doar unul cu conditia ca celalalt sa fie taiat

| Tina88 a răspuns:

Daca ai scris CREDE TI despartit la bac sigur o sa te depuncteze...dar per total.

| marilenaaa explică:

Nu le am combinat, l am terimat pe primul' si am inceput cu urmatorul

| marilenaaa explică:

Uitati va la gunoaia din ochiul vostru si dupa aia la gunoaia altuia.