| yoelee a întrebat:

are cineva grilele de admitere la medicina, la Sibiu? Sau stie unde le pot gasi? ...Si inca o intrebare, pentru cei care deja sunt studenti acolo, cum e viata in sibiu, ca medicinist? Eu nu sunt din oras si vreau sa aflu cat mai multe inainte de admitere.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Uite aici gasesti informatii http://medicina.ulbsibiu.ro/admitere.html sper ca te-am ajutat :) :*

| gabri05 a răspuns:

Grile foarte bune pentru medicina gasesti pe www.grileonline.ro

| Giuran_Adriana_1977 a răspuns:

Vreau sa stiu daca se da chimie la medicina sibiu?