| Cătălina2210 a întrebat:

Buna! As avea si eu o neclaritate privitor la procedura de transfer intre facultati. In prezent sunt studenta in anul 1 sem 2 si vreau sa fac transferul in vara la alta facultate. Trebuie neaparat sa nu am restante pana atunci sau pot realiza transferul si fara aceasta problema? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Refresh0 a răspuns:

Dacă e complet alta facultate, nu e problema. Dacă vrei la alta facultate direct în anul 2 pe același profil, atunci e destul de logic ca nu te poți transfera cu restante.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fără restanțe.