| anonim_4396 a întrebat:

As dori cateva sugestii despre cum se poate dezvolta abilitatea de a reda ceva citit, folosind propriile cuvinte, si pe cea de a vorbi liber pe marginea unui subiect. Am sanse sa obtin rezultate bune in aceasta privinta daca am peste 20 de ani? Va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Vlady96 a răspuns:

Cand esti singur acasa incearca sa citesti un text tare de fata cu prietenu/a sau familia, fa asta de mai multe ori si vei reusii, mult noroc

| Vlady96 a răspuns:

Ups, scuzele mele am gresit am zis singur acasa si apoi de fata cu prietena'u sau familia, scuze dar urmeaza sfatu merge ff bine