| fanepop a întrebat:

Buna as dori sa fac un trandafir din alb albastru cum as putea sa reusesc? Mai demult stiam ca trebuie pus in cerneala si inca ceva... va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| andrub a răspuns:

Buna,trebuie sa pui trandafirul in apa cu cerneala si albastru de metilen,(il gasesti la farmacie)! Funda?

2 răspunsuri:
| Deeiutss a răspuns:

Puuuuuunei multa cerneala(dar si apa ca sa nu moara)adica ca si cum l-ai uda cu apa numai ca pui si cerneala

| SweetAnonima a răspuns:

Buna!
Umple vaza cu apa si pune vreo 2-3 rezerve de cerneala apoi pune trandafirul.In cateva zile o sa se faca albastrwinking
P.S. Ai grija ca cerneala sa fie albastra!