| GLL a întrebat:

As dori sa stiu mai multe informatii despre profilul bilingv-franceza. E greu? La ce se da teza? Ce ore se fac? Chestii de genul.

1 răspuns:
| piTiCcu a răspuns:

Franceză, engleză, istoria, geografia, latină...matematică, fizică, biologie şi chimie faci doar în clasele aIXa si aXa dacă nu mă înşel, iar teze cred că o să ai la romană, franceză, istorie sau geografie şi probabil latină, iar avînd în vedere că eşti la bilingv ai să faci şi un obiect gen geografia Franţei.Baftă!