| Ragnar307 a întrebat:

Bună! Aș dori să știu și eu cine trebuie să îmi dea materia pe care trebuie să o învăț pentru a susține un examen de diferenta în cadrul unui transfer în vara de pe un profil pe altul la liceu? Vă rog!

1 răspuns:
| dinaprilie a răspuns:

Buna intrebare..astepti un raspuns pe masura? Well si noi am crezut ca atunci cand punem pe cineva in frunte este si capabil sa stie ce face dar nu este in totdeauna asa. Nu/i asa? De ce? Because we DON/T KNOW!