| rasfatatataa a întrebat:

Buna,as dori si eu niste informatii despre liceul Virgil Madgeau (economic)si Mihai Viteazul din Ploiesti PH,as dori sa aflu ce medie s-a intrat la economic la mate info si econimie si sa imi spune-ti daca are profil de stiinte sociale,si la Mihai Vitezul cu cat s-a intrat la stiinte sociale, as dori sa imi spuneti ce parere aveti despre aceste doua licee si daca puteti dati-mi si alte informatii,

3 răspunsuri:
| DanielaWolf a răspuns:

Pot sa iti spun de mihai viteazul ca e un liceu de fite in care toti au tablet ...si le umfla mediile acolo ca pe baloane. unii zic ca e cel mai bun liceu ca au cele mai mari medii..de fapt nu e asa le umfla mediile multi nu merita astfel d medii dar de