| XXonia a întrebat:

Buna,as fi recunoascatoare daca cineva ar raspunde... A.S.E sau Universitate? Care este mai bine vazuta si mai prestigioasa?
Am nevoie urgenta de pareri! Fundita

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ambele au facultati foarte bine vazute, dar si altele mai putin bine vazute. Acum mai depinde si de cine priveste si de ceea ce doreste sa vada.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete fas, sunt doua lucruri diferite iar cu diploma poti sa te stergi la fund in final daca tu nu ai invatat pentru ea, nu ti ai dat silinta si nu faci din placere ceea ce faci.

Daca te apuci de facultate doar pentru diploma ca sa fie mai prestigioasa mai bine nu pierzi timpul

| XXonia explică (pentru suntserios):

Ceream doar o parere, nu te mai agita atat! Sunt libera sa intreb ce vreau, daca nu iti place nu raspunzi. O zi superba iti doresc