| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa anunt ca eu o sa va rezolv orice probleme legata de scoala (exercitii de ex) oricand.ma puteti intreba prin raspuns la aceasta intrebare sau ma adaugi ca prieten si imi trimiti mesaj apoi.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Regulamentul TPU l-ai citit?

| onitza17 a răspuns (pentru Brigaela):

Bineinteles ca l-am citit, dar acest lucru nu mi se pare ceva in neregula

| Brigaela a răspuns (pentru onitza17):

Nu poti folosi siteul ca sa rezolvi teme sau sa ceri rezolvarea temelor. Deci spiritul regulamentului este grav incalcat.

| Bianca3108 a răspuns:

Doamne binecuvanteaza-te! not worthy laughing.

App, te add acum! big grin. Sper ca te pricepi la chimie si la informatica! laughing