| sematary a întrebat:

Buna!

As vrea sa intreb, daca se face un transfer in aceeași scoala la alt profil (De la bio-chimie la filo) si dupa pe parcursul anului ai vrea sa te transferi la alta scoala la Mate-Info, se poate realiza? In Clasa a 11a. Nu intrebati de ce se face primul transfer, este complicat, doar am nevoie de un raspuns daca se pot face doua transferuri pe parcursul anului.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Teoretic, numărul de transferuri nu e limitat nicăieri așa că dă-i 'nainte!