| Dyutza_9075 a întrebat:

as vrea sa ma transfer si eu in Colegiul National Mihai Viteazul din ploiesti la filologie simpla, cum este liceul? cum sunt profesorii? ast raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| AndyNyappy5 a răspuns:

Buna! eu am intrat la filologie bilingv engleza anul asta la LMV! liceul e bun, e dotat cu multe laboratoare si mai e si modern. dar profesorii.hmm,unii sunt buni, altii nu prea. adica eu prin bun, ma refer la intelegator.depine de noroc.big grin cica sunt si unii foarte exigenti. dar da, colegii cica sunt d`aia de se cred "super-sufer-star" dar nu e o regula, am multi prieteni acolo si majoritatea sunt foarte draguti.sa ai grija cu anturajul, ca na, ca la orice liceu, exista droguri si alte prostii. in rest, ce pot sa-ti spun, ai grija sa faci o parere buna profesorilor de la inceput, ca apoi sa te mai ierte. ce pot sa-ti spun, daca tu chiar vrei sa te muti, bafta!

1 răspuns:
| Ramona_5995 a răspuns:

Am niste prieteni pe acolo.
Cica e ok, dar ai sa ai colegi foaaaaaaaarte fitosi` oh go on.