| Anca_3311 a întrebat:

as vrea sa stiu daca prince of persia este un film care merita vizionat! despre ce e vorba pe scurt? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| luna a răspuns:

E un film bun si merita vizionat de amatorii aventurilor.
In secolul al saselea, printul Dastan impreuna cu printesa Tamina lupta alaturi pentru a recupera Sabia timpului care a fost data cadou de zei pentru a controla timpul, dar cade in mana ticalosului nobil Nizam.Vizionare placuta

4 răspunsuri:
| VvladCobianu a răspuns:

Da merita

| VvladCobianu a răspuns:

Da Merita

| Teddy_6725 a răspuns:

E EXTRAORDINAR! El vrea sa cucereasca un alt regat si se indragosteste de printesa Tamina. tatal lui moare din cauza unchiului. iar printesa are un pumnal care da timpul inapoi. ei se indragostesc dar apoi el da timpul inapoi pentru a nu se casatori...nu stiu daca ai inteles ceva dar e extraordinar de frumos! vizionare placuta

| Quiss a răspuns:

Da, e un film super tare si se merita! Personajele sunt foarte amuzante si e imposibil sa nu razi la dialogurile incarcate de ironie. Uita-te si descopera singura, n-o sa regreti big grin.