| alexutsuuu a întrebat:

As vrea sa stiu daca profesorii nu vor incheia mediile, deoarece nu m-am dus toata saptamana la scoala si precizez ca sunt in clasa a V-a la Liceul Vasile Alecsandri din Iasi.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Blaiiir a răspuns:

Si eu sunt la acelasi liceuhappy
Din cate am inteles nu se stie daca luni se fac ore, insa restul saptamanii cred ca da...deci sunt sanse sa le incheie

6 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Profesorii sunt obligati sa incheie mediile, dar daca nu ai note suficiente trebuie sa te duci sa te asculte happy

| Sin a răspuns:

Daca nu ai note suficiente atunci ramai cu mediile neincheiate.
Diriginta poate alege sa nu iti incheie media la purtare (si cea generala totodata) daca ati fost anuntati ca e obligatoriu sa mergeti si nu te-ai prezentat.

| Xonia a răspuns:

Iti va incheia media, probabil iti va mai pune 1-2 note, cate iti mai trebuie daca nu ai
Pa-pa

Răspuns utilizator avertizat
| gabriela007 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine, pentru ca suntem din aceeasi scoala laughing. Eu cred ca vor incheia mediile, caci saptamana viitoare mergem la scoala ( asa am auzit de la diriginta ).

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai inca nu e sigur nici ei nu stiu ce o sa faca
dar de inchis o sa le inchida pana la urma. pot incheia mediile si in mijlocul veriihappynu trebuie sa fi tu la scoala pentru a-le incheia