| Cinesafie a întrebat:

as vrea sa stiu metodele voastre de copiat. Cum ii pacaliti pe profesori, cat de sigura poate fi metoda etc.
Daca tot incepe scoala macar sa fim informati laughing
NU vreau disperati dupa fundite!batting eyelashes

Eu unul am facut odata cu colegul meu de banca o schema, mai exact ne'am lipit fituici de talpa si tineam un picior peste celalalt iar colegul de banca citea de pe fituica laughing Ati putea sa incercati!

Răspuns Câştigător
| TommyHilfiger a răspuns:

1.Inregistrezi la telefon lectia si dupa aia o asculti cu castile. Daca te prinde zici ca ai primit un mesaj sau altceva, nu merge daca ai profesor tanar.
2.Iti tii caietu sub banca sau il pui peste peretele stang.
3.Iti bagi o fituica in chiloti, si dupa aia ceri sa te duci la baie, ii spui la profa sa te controleze daca nu crede si ca iti vine rau si te prefaci si tu, pe urma te duci la baie o scoti, citesti ce iti trebuie pentru test si o arunci in veceu si tragi apa. Fara urme.
4.Iti pui un maieu pe care scrii copiuta.
Cam atatea am folosit eu, da nu am fost prins

10 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Stiu un site cu de astea http://fituica.com/

| alexamealexa a răspuns:

Noi in clasa am avut o metoda destul de ingenioasa. scriam lectiile pe telefon. si apoi il puneam langa penar si scrie nenicalaughing. si cand venea profesorul il bagam in penar. Sau mai aveam un profesor care ne dadea sa scriem la lucrare o lectie complet cap coada ca in caiet. Iar noi le scriam direct de acasa, iar cand aveam testul toata ora ne prefaceam ca scriem si cand se suna ne scriam numele pe foaia cu lectia si gata.happy Si mai e si faza cu fituica sub foaia de test care si ea merge. La unele teste unde stiam subiectele de la alte clase si banuiam ca acelea le vom avea si noi scriam rezolvarile pe ciorne iar apoi relaxati le transcriam pe lucrarebig grin.

| AddaSunnii a răspuns:

Eu imi puneam fituica sub mine pe scaun si cand profesorul/profesoara nu se uita, departam picioarele si copiam. Poate iti merge laughing

| ands a răspuns:

Si eu copiam din telefon si, de asemenea, il ascundeam in penar cand venea proful/a.;))

Dar uite aici:

http://www.zambesc.com/cum-sa-copiezi-la-examene/

Bafta:))

| briquette a răspuns:

Eu imi puneam copiuta sub fund, sau intre cele doi foi la misloc cum ar veni si cand nu se uita prof. ma uitam intre foi, am mai avut copiute si in banca si le scoteam cand nu era cu ochii inspre directia mea sau in ghiozdan, mai poti baga copiutele si sub eticheta sticlei de apa :d si te uiti prin sticla

| myhaelutzza a răspuns:

Eu cu telefonul.iti pui in word sau pdf.si copii lejerhappy

| Cinesafie explică:

Bun, de site-ul fituica stiam, dar as vrea alte metode...care sa fie noi! Deja stiu si profii de pixul acela invizibil laughing. iar pentru invidia, stii ca nu poti sa scrii pe eticheta laughing? si oricum te chinui prea tare sa te uiti...

| HuBBaBuBBa_9527 a răspuns:

Eu am incercat sa`mi tin fituica sub fund. rolling on the floor) thumbs up
Sau am bagat`o in banca si dupa am scos-o si am pus`o sub lucrare. whistling
mi-am scris pe mana, am scris pe banca [cu un pix cu lanterna] rolling on the floor))
Tineam ghiozdanu pe scaun si am bagat fituica in el. rolling on the floor)
Nu stiu cat de sigure sunt, dar la mine au mers. rolling on the floor
Btw, funny intrebare! rolling on the floor

| acdc21 a răspuns:

Cumperi o rigla(eventual doua), faci o fituica exact de dimensiunea riglei si apoi o lipesti de spatele riglei (partea fara numere). cand trece proful pe langa tine ti rigla pe fata, cand pleaca o intorci si copiezi. eu aveam intr-un timp si 3 rigle pe banca la tezele importante happy bafta

| invidia97 a răspuns:

Sau rupi eticheta de pe un flcacon scrii pe partea din interior si-o lipesti la loc da sa fie flacon transparent