| kriss_1841 a întrebat:

as vrea si eu niste idei pentru o compunere cu titlul "O intamplare in timpul unei excursii" funda+vot:*

2 răspunsuri:
| radwoo24 a răspuns:

Probabil iti trebuie pentru subiectul al II-lea de la un test pentru Evaluarea Nationala laughing. L-am avut si eu pe asta (daca asta e si a tau). Eu am facut cu mai multe laughing un urs ma urmarea (panarama), a cazut unu' in apa, ne-a prins avalansa, s-a rupt cordelina de care era prins un catarator, am dat foc la cabanele/hotelul unde eram cazati laughing

| DenysaDulcika a răspuns:

Pai ai putea spune ca intr-o zi cand ai fost in excursie ai crezut ca tiai pierdut telu, dar el era in rucsacul tau sau cum ca te-ai indragostit sau brusc te-ai intalnit cu cineva foarte cunoscut pe care il urasti si ati fost foarte competitivi, dar pana la urma v-ati imprietenit happy, in rest nu prea am ideei big grin