| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

as vrea un site unde pot invata engleza mai repede...mersii.funda

2 răspunsuri:
| Aka47Alex a răspuns:

Sansele ca sa inveti engleza de pe un site sunt ft mici ...incearca sa faci niste ore pentru incepatori in particular... funda tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat ca un copil invata engleza 50% din filme 10% de la scoala 30%de pe net. dar nu este destul trebuie sa te meditezi la cineva cea mai buna solutie. persoana este mai explicita decat calculatorul