| Bylok a întrebat:

ati putea sa imi dati si mie informatii despre liceul militar?(despre orice :program, profesori... orice)

multumesc mult!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Deutsa_7202 a răspuns:

Heyhappy.
Ca sa intri la liceu trebuie sa dai si o proba de rezistenta...un km ( trebuie sa stii istorie)si sa ai medie peste 9.Iti trebuie multa disciplina.Nu trebuie sa fi dezorganizat sau dezordonat.Uni spun ca liceul militar nu e de facut. adica ca`ti strici copilaria thinking si s`ar putea sa fie asa.Cum am spus numai unii oameni sunt facuti pentru acest liceu.
A da.si chiulul nu are ce cauta aici :d

| Nenea_9651 a răspuns:

Exista asa ceva? Esti sigur ca este liceu?