| emilia a întrebat:

Buna!
Ati putea sa imi traduceti sau sa imi spuneti in linii generale despre ce se vorbeste in textul dat?
Va rog frumos!
10 funde *!

Bonsoir Mr
Toutes mes excuses pour le retard de mon mail.
je tient a vous dire que ma voiture BMW Série 5 2008 est toujours disponibles Elle est disponible au prix de 3300€ fermée.
Pour ma part, à peine dans ma retraite en Févier dernier, je viens de rejoindre mon mari en Fonction d'état. mon mari et moi nous revenons cu'en Septembre 2011 date de fin de sa fonction (RETRAITE) et c'est la raison pour laquelle le véhicule a été mis en vente.
Avant tout déplacement j'ai confié ma voiture à un transporteur au pays qui à la procuration de la vente et se chargera de vous la livré n'importe ou si vous souhaité une livraison a domicile.
Je ne la vend pas pour de l'argent car elle vaut plus que cela c'est presque un cadeaux juste pour éviter de payer les frais de gardiennage plus couteux au jour le jour.
Le véhicule est en très bon état et parfaitement roulante, pas de frais à prévoir, carrosserie superbe, Entretien garage - Courroie de distribution changée - Controle technique OK, carnet d entretien complet à jour, suivi intégral et un GARENTIE DE 5 MOIS.
Elle sort de révision + vidange+dernière factures disponibles
Si elle vous intéresse, laissez moi vos coordonnés comme suit afin que je les transmets au transporteur qui pourra prendre contact avec vous pour une visite de la voiture a votre domicile sans aucun frais car il est déjà payé pour cela:

Va multumesc *!

Răspuns Câştigător
| Miss_7578 a răspuns:

Buna seara domnule...isi cere scuze pentru ca a trimis e-mail'ul cu intarziere.te anunta ca masina lui BMW Séria 5 2008 este mereu disponibila la pretul de 3300€ care nu mai poate fi negociabil.iti spune ca ea a iesit la pensie.si ea si sotul ei, de aceea au decis sa vanda masina. spune ca nu vinde masina doar pentru a avea bani.pentru ca daca ar fi asa, ar vindeo mult mai scump.ea vrea doar sa se scape de toate ratele si ca e scump sa ai o masina mai ales daca esti la pensie.
vehiculul este intr'o stare foarte buna, caroserie superba si nu vor aparea probleme pe parcurs.masina are controlul tehnic ok si o garantie de 5luni.are toate actele, toate facturile deci nu e nicio problema.
daca masina va intereseaza, lasati`va datele si o persoana va va contacta pentru a putea vedea masina. trebuie sa dati adresa.prin urmare, persoana respectiva va veni direct la dumneavoastra cu masina fara ca voi sa platiti ceva.

asta e tot...pup :*

8 răspunsuri:
| behappy a răspuns:

Chiar sunt curioasa cum o sa dai tu 10 funde.rolling on the floor

| Nanutzu a răspuns:

In text, se vorbeste despre o masina, mai exact BMW Série 5, care este de vanzare pentru suma de 3300€. Se mai spune despre starea acesteia, este foarte ingrijita, nu prea a fost umblat cu ea, are foarte putini km facuti, a fost tinuta doar in garaj, are toate reviziile la service facute. Proprietarul nu o vinde doar pentru faptul ca are foarte mare nevoie de bani in momentul de fata. Fundita?

| ProCoSmYn a răspuns:

Bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este deja plătit pentru el:

| PiScOtElL a răspuns:

Bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este deja plătit pentru el:

| PiScOtElL a răspuns:

Bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este platit pentru el

| PiScOtElL a răspuns:

Bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este plătit pentru el

| tecurex a răspuns:

Bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este plătit pentru el.

| andreea21_9636 a răspuns:

Buna uite si raspunsul:bună seara domnule

Scuzele mele pentru intarziere de e-mail meu.

Trebuie să spun este că masina mea BMW Seria 5 2008 este încă disponibil şi are un pret la € 3300 sa încheiat.

Din partea mea, doar în pensionarea mea, în februarie anul trecut, am doar se alătură soţul meu în ceea ce priveşte starea Eu si sotul meu sunt din nou cu'en septembrie 2011 data de încheiere pentru funcţia sa (pensionar) şi. Este de ce vehiculul a fost vândut.

Înainte de a călători-am încredinţat masina mea la un operator de transport în ţara pe care avocatul de vânzare şi să aibă grijă de tine livrate oriunde, dacă doriţi o livrare la domiciliu.

Eu nu-l vândă pentru numerar, deoarece este mai mult decât că e aproape un cadou doar pentru a evita plata cheltuielilor de judecată de a menţine zi mai scumpe de zi.

Vehiculul este in stare foarte buna si perfect de rulare, fara nici un cost implicat, corp frumos, garaj de întreţinere - curele schimbat - de control tehnic, zile de carte full-service, urmată de o completă şi parcat 5 luni.

Ea iese pentru ultima revizuire + + bonuri de evacuare disponibile

Dacă sunteţi interesat, lasa-ma informaţiile dvs. de contact, după cum urmează, astfel încât i-am transmit operatorului de transport care va va contacta pentru un tur al masinii la tine acasa, la nici un cost, deoarece este deja plătit pentru el:. sper ca te-am ajutat:Xscuze daca am greseli gramaticale dar...m-am grabitbig grin