| MiruDidi a întrebat:

aveti idee cum trebuie sa arate o cerere necesara bursei sociale? funda!

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Interesează-te vis-a-vis de o cerere obișnuită apoi mergi la secretara școlii și cere-i să îți adapteze modelul tău la cerințele speciale. Roag-o frumos și sigur te va ajuta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă NU aveţi un Model de Cerere ( tipizată ) la şcoala ta, atunci vezi un model la linkul :
http://www.simleu-ossian.ro/files/Download/model%20cerere%20bursa.pdf

Toate cele bune.