| mm14 a întrebat:

Azi am dat examenul pentru admitere la cex(centrul de excelanta iasi) la limba romana. Stiti cumva daca s-au afisat rezultatele? Daca s-au afisat pe net...va rog sa-mi da-ti si site-ul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Si eu caut de ieri rezultatele in continuu si nu am gasit nimic. Ca sa nu mai scriu o noua intrebare inutila. Va rog poate dati de intrebarea malynei. Si daca aveti un raspuns concret v-as fi recunoascatoare. ^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost si la racovita si nu era afisat azi dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu caut rezultatele la CEX la limba romana, dar nu am nici un rezultat.

| Milka14 a răspuns:

Din cate am inteles au fost afisate la national, dar sincer nu am fost sa vad.