| Alexandra1859 a întrebat:

Buna! Cam cate pagini sunt de invatat într-o sesiune la medicina?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E in functie de cat de bine vrei sa fii pregatita, ca medic.
Pentru a trece sesiunea, e suficient sa inveti doar paginile ce le "tragi" la examen.
Pentru a fi un medic foarte bun, trebuie sa studezi mii de pagini /cursuri, lucrari de specialitate etc.).

| Violleta2022 a răspuns:

Cam jumatate de carte.

| Nirvanaaa a răspuns:

In toată sesiunea?
Oho destule laughing.
Ai cam o carte la fiecare examen. Acum depinde dacă profesorul va da material de curs sau va pune sa invatati direct cartea.