| vlad_2650 a întrebat:

cand apar mediile anuale 2011 pe Admitereliceu.ro?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In mod logic, la sfarsitul anului scolar 2010-2011, adica in iunie. Nu se poate face medie anuala in conditiile in care nu s-au incheiat nici mediile pe primul semestru.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu am inteles bine. TU n-ai inteles ce-i aia MA. Aia e media de admitere, nu media anuala.
Deci, aia e ultima medie cu care s-a intrat asta vara la profilul respectiv. Si este exact ce te intereseaza pe tine. Cea pe 2011 va aparea DUPA ce se termina admiterea, la vara. Deci, tu trebuie sa ai media de admitere apropiata de cea de acolo, ca sa fii sigur ca intri.

| vlad_2650 explică:

Ai inteles gresit http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=32023 unde scrie MA 2010.Cand apare MA 2011?