| StropiDeDor a întrebat:

care de pe aici mai da admiterea la drept la unibuc in vara asta? cum stati cu pregatirea, acum pe ultima suta de metri?
eu am emotii mari de tot, dar sunt optimista si sper sa prind un loc la cat am muncit anul asta

1 răspuns:
| cristinella a răspuns:

Bunahappy si eu dau la drept anul astabatting eyelashes acum am mai lasat-o balta cu pregatirea de admitere, ma concentrez pe bac ca pana la Dumnezeu ma mananca bac-ullaughing) oricum nu sunt prea optimista, pentru ca am impresia ca nu stiu asa bine totul, dar ma bazez pe cele 3 saptamani intre bac si admitere sa invat muulthappy pupici si multa bafta:*:*