| eu_3719 a întrebat:

Buna care intrati anul acesta in a 9 a si unde vreti sa mergeti? big grin

9 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Hei. Eu intru in a 9-a. Pai, raman la liceul la care am fost pana acum Colegiul National Iancu de Hunedoara din Hunedoara, ma duc la profilul bio-chimie, adica F, pentru ca imi place tare, tare chimia, si ia clasa ca diriginta profesoara mea preferata.
Tu?
Numai bine si succes in a 9-a!

| kenNNzorFTW a răspuns:

La traian vuia

| Geotr a răspuns:

Eu intru a 9-a si o sa ma duc la Sanitar(Emil Palade) din Constanta.

| IonutGosa a răspuns:

Eutrec intr-a 9-a.
Si vreau sa merg la Diaconovici Tietzbig grin
Resitahappy

| mistikk a răspuns:

C.N.A.I Cuza la profil uman filologie (imi place romana:X)tu?

| karla774 a răspuns:

Seminarul teologic, secția asistență socială, voi studia multa psihologie (ceea ce imi doresc),

| Gabriel1 a răspuns:

La liceul din apropriere.

| yyyyy a răspuns:

La Calistrat Hogas sau Spiru Haret din Tecuci :d

| alexandra_8075 a răspuns:

Ion Creanga (Bucuresti)mate-info