| 3007 a întrebat:

Cat de urat este sa te muti la o alta scoala fara sa stii pe cineva?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Salut nu este urat, cunosti persoane, iti faci prieteni, sa stii ca nu tot timpul este rau!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de tine cum esti ca persoana si de ce fel de oameni sunt in general acolo. Eu am avut experienta asta de 2 ori din pacate. E cam greu pentru ca daca te muti in anul urmatorul, sunt cam formate grupuri-grupuri si e destul de greu sa te integrezi undeva dar totodata ti se da si atentie mai multa la inceput fiind "elevul cel nou". Profita de momentele alea sa fii cat mai prietenos/a si sa iti faci atunci prieteni laughing.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

E nasol, până te obișnuiești, deoarece nu știi cine ți-e prieten sau dușman dar cu timpul te obișnuiești

Răspuns utilizator avertizat
| mihaelatc a răspuns:

Inceputul e cel mai greu, dar fii cit mai politicos cu cei din jur, fii mai sociabil si atunci vei vedea ca iti vei face prieteni happy