| Herminalovesyou a întrebat:

Ce credeti ca se intampla daca nu ma prezint la examenul de admitere la clasa de engleza intensiv? Raman la filologie simpla, nu? Sau exista riscul sa raman pe dinafara? Sau daca nu se inscriu decat 30 de copii la clasa aceasta nu se mai da examen? Si daca nu se da examenul, eu raman in clasa chiar daca nu ma prezint?
Va rog, nu dati rasp rautacioase, gen : " de ce te.ai inscris daca nu vrei sa te prezinti?" Stiu ca e cam aiurea ce fac, dar am facut niste teste din alea online si am obtinut punctaj scazut, si am realizat ca nu st sufiecient de pregatita si nu vreau sa ma fac de ras! RASPUNS URGENT!

1 răspuns:
| mdany a răspuns:

Daca prima optiune este filologia simpla atunci vei intra automat... daca ai medie de admitere. Daca a doua este filologia intensiv engleza si nu te prezinti la examen nu este o problema caci locul respectiv va fi ocupat de cei cu prima optiune la filologie intensiv engleza, intrucat vei ramane la prima. explicat asa mai pe babeste happy
O zi buna.