| Afghfjhgthgh a întrebat:

ce materii se fac la profilul economie? mai exact administratie publica happy si ce poti iesi de aici? big grin
scuze de categ happy

Răspuns Câştigător
| vRawr a răspuns:

Studiu Calitatii Produselor, Organizarea Economica si Contabilitate [trebuie sa o mananci pe paine ]. Ajungi Contabil, Expert Contabil, etc. Eu sunt pe profil economie si crede-ma trebuie sa iti placa, pentru ca profesorii sunt exigenti.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| vRawr a răspuns:

Da,se mai fac, [ chimia si fizica, pana intr-a 10], iar matematica se face m2, parca adica putin mai usor decat e pe profilul info-mate, adica grea. Pai se bazeaza pe romana,mate,etc. Vezi ca, profesorii de contabilitate sunt foarte exigenti si trebuie sa o studiezi foarte bine, in plus nu dai bacu la contabilitate, cps, si oue [calitate produselor si organizarea economica].