| Ionut96369 a întrebat:

Buna, ce parere aveti despre Facultatea de Arhitectura Navala Galati( cei care ați făcut-o) aș vrea si niste detalii despre ea. Daca stiti, si ce materii se fac in anul 1, cate ore pe sapt sunt etc. nu prea am mai vazut intrebari pe TPU dupa 2020, nu stiu ce parere sa am, daca mai se cauta arhitecti navali

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Intentionezi sa dai anul asta? Era ideal daca mergeai la Zilele portilor deschise sau cum s-o numi, e un targ al facultatilor si fiecare are reprezentanti studenti care iti vor vorbi despre cum sta treaba, poti sa-i intrebi despre mediul de invatare, profi, oportunitati dupa absolvire, salarii si asa mai departe.Se tine pe la sfarsitul primaverii, depinde.In rest, pe site ai cautat? Orice institutie de acest fel are pe site orar, fisele cu disciplinele si programa pentru fiecare cu numarul de credite etc. etc.Succes!