| anonim_4396 a întrebat:

BunahappyCe parere aveti despre facultatea de stiinte politice cu predare in lb. engleza? Sau de stiintele de securitate? Se merita sau e apa de ploaie?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Piscotel a răspuns:

Eu ti-as sugera sa dai la stiinte politice cu predare in limba engleza. Este o facultate foarte buna... daca te referi la cea din cadrul Universitatii Bucuresti.

1 răspuns:
| Laura141192 a răspuns:

Da,la Universitatea Bucuresti ma refeream, dar am uitat sa precizdezhappy