| denisaa4 a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre liceul C.A Rosetti din Bucuresti?
(colectivul/ profesorii).

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Bună! Despre liceele și școala din RO am mereu o impresie bună; ce mă întristează sunt elevii! Liceul nu e important; toate sunt cool, treaba este: să înveți bine, mult, cu spor și înțelepciune, să ajungi un cineva valoros nu pentru ceilalți ci pentru tine fiindcă astfel vei putea ajuta și pe alții. Liceul e o clădire, deci arată cool, apoi profii sunt toți super, cu mici excepții, nu uita însă că și ei sunt OAMENI și ca ființă umană sunt supuși greșelilor, deci iartă-i de pe acum! Te vor învăța numai lucruri bune, deci, ia aminte la toate și devino un OM; atunci ți-ai atins scopul! Numai bine!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un liceu ca oricare alt liceu, cu rpofesorii foarte buni pentru copii care invata si nu chiulesc si profesori foarte rai pentru puturoris, chiulangi si smecheri.

Copii sunt exact ca la scoala generala, in fiecare clasa va apare cate un rebel, certat cu bunul simt si fara prea multa educatie, care va incerca sa bully pe cei slabi si va reusi daca i se permite.