| Beatrice0108 a întrebat:

Ce părere aveți despre SNSPA? Se merită să mergi pe "Comunicare și Relații publice?"

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca chiar ai o pasiune pentru domeniu si te si duci intr-un oras care-ti ofera oportunitati dupa (Bucuresti) si ai si calitati

| Bondarel99 a răspuns:

Ai idee ce concurenta mare e la admitere, cati studenti sunt, cati absolventi sunt si cati re reprofileaza dupa aceea?

Multi.

Daca te pasioneaza cu adevarat, du-te. Dar trebuie sa fii chiar foarte bun ca sa iti gasesti un job decent si platit bine.