| anonimusspartacus a întrebat:

ce se intampla daca eu sunt la protectia mediului si trebuie sa dau testul la intensiv engleza si nu il iua? la protectia mediului sunt doar 30 de locuri...ma baga la alt profil?

2 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Nu cred.

| Diana_2081 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa dai test la intensiv engleza daca ai intrat la protectia mediului? La mine in liceu doar daca intri la filologie dai test. Depinde...la filologie franceza nu se da. Si daca nu vei lua testul intri direct la franceza.