| spaikizz a întrebat:

Ce site-uri cu probleme de matematica, exercitii de romana, engleza, franceza, teste de geografie, istorie, biologie, religie, desen, muzica, informatica, tehnologica PENTRU CLASA A5-A stiti? Multumesc! P. S. Dau fundita

7 răspunsuri:
| spaikizz explică:

Contul daca mi-l fac pe calificativ platesc ceva in plus la factura de internet? Adica ma costa ceva?

| BlueByMe a răspuns:

Www.calificativ.ro
numai ca trebuie sa iti faci cont, intri la categoria teste, iti alegi materia si...:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu caut dar nu gasesc daca gasesc iti spun pana atunci... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matematica, romana, franceza

| Lavoisard_Kevan_1999 a răspuns:

Nu prea multe