| andrey9999 a întrebat:

Ce stiti despre bacalaureat? Se vor baga camere de filmat? va fi la fel ca in anii trecuti? Nu se stiu variantele din care se va alege subiectele? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| anacris a răspuns:

La mine in liceu cica s-ar fi bagat deja una. nu stiu sigur. Insa masurile de securitate clar vor fi mai stricte

| andra_7622 a răspuns:

Am auzit ca nu ne-ar baga camere thinking sper din tot sufletul sa nu ne bagelaughing

| andra_7622 a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa puna camere, implica bani si timplaughing dar clar nu o sa fie ca in alti ani.