| HisNemesis a întrebat:

Bună.Cine a beneficiat de bursa Erasmus si poate sa imi răspundă la o întrebare: anul acesta(anul I)nu m-am inscris,iar la anul(in anul II), selecția se va face pentru anul III? Nu se poate înscrie în anul II semestrul 1 pentru semestrul 2 de exemplu? Mulțumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da se poate ca in anul 2 sa te duci tot in anul 2 unde obtii bursa.

| aADI a răspuns:

Păi, eu când am fost în Polonia cu programul Erasmus, m-am inscris in Septembrie și în Februarie am și plecat, bursa era de 150 euro pe săptămână cred ( bani de cămin, mâncare ) Deci da, se poate fără să mai aștepți 1 an in plus.