| kriss_1841 a întrebat:

cine am poate ajuta cu niste idei pentru o compunere in care sa descriu spatiul real sau imaginar in care ti-ar placea sa te cufunzi in lectura pls:-s funda+vot

Răspuns Câştigător
| atoatestiitoarea a răspuns:

Spatiu real : as vreas a fiu pe o insulita impadurita insorita si plina de verdeata
in armonia unor pasarele care ciripesc, sa fiu intinsa pa malul marii sa aud valurile izbind-se de mal si sa citesc
spatiu imaginar:
intr-o masina virtuala de concretizarea gândurilor, astfle orice carte citita sa prinda viata