| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune daca ma pot muta la alt profil daca am ramas repetenta? Eu sunt la stiinte ale naturii si vreau sa ma transfer la stiinte sociale.Ae trebui sa dau vreo diferenta sau nu? Am sanse sa ma mut daca am ramasa repetenta?

Răspuns Câştigător
| LiveInColour a răspuns:

Da. am impresea ca o sa dai diferentele. sau daca ai fost a 9a, daca esti repetent. cred ca o sa intri iar la calculator.si o sa dai diferentele... dar depune o cerere la secretariat si daca se aproba(cum se si intampla mai mereu) treci la profilu celalalt[dar trebuia sa depui cerere din luna iunie iulie. asa aveai o sansa din semestru 2...]eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu diriginta. sau cineva care i s-a intamplat asta... mult succes in continuare!:*

3 răspunsuri:
| LiveInColour a răspuns:

Msick pentru fundita :*:* :X

| RappK a răspuns:

Din cate stiu eu daca ramai repetent esti repartizat de catre scoala la alta clasa nu si la alt profil dar totusi sper sa gresesc eu... fai o vizita pe la secretariatul scolii... ei iti pot da mai multe informatiibig grin

| gabriela_7862 a răspuns:

Draga mea, nu cred ca ar trebui sa dai diferente, dar cel mai bine ar fi sa te interesezi la liceul la care vrei sa te transferi. stii cum e, fiecare liceu are politica lui si fiecare director vede altfel lucrurile. nu vad niciun motiv pentru care n-ai putea sa te transferi, dar in legatura cu diferentele, ar trebui sa iei legatura cu conducerea liceului. multa bafta!