| Aicilef a întrebat:

cine imi spune sh mie ce sa mai citesc ca nu mai stiu. o carte faina.cu mult dialoghee hee)Funda pentru care imi placebig grinbig grin!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Karl May - Winnetou

poate primele 30-40 de pagini ti se vor parea plictisitoare. dar cartea asta este o CAPODOPERA:X

5 răspunsuri:
| vladsm a răspuns:

Iti recomand robin cook-creierul e un thriller medical o sa iti placa foarte mult

| roxy_2350 a răspuns:

Daca nu ai citit Enigma Otiliei, ti`o recomand. mi-a placut mult si sper sa iti placa. Spor la citit!

| ionik_1763 a răspuns:

Elevul dima dintr'a 7 a
Scrisoare de dragoste
Invitatie la vals
Gossip Girl
(sau probabil le'ai citit)

| Grimalkin a răspuns:

Crocodil cu papion in excursie cu liftul laughing Asta chiar e o carte, nu am pus titlul la misto. Am vazut-o la scoala la biblioteca si am zis sa incerc. E plina de umor.

| anelisia a răspuns:

Poti incerca cartile Rodicai Ojog Brasoveanu.Este scriitoarea mea preferata si ti-o recomand din suflet.Sunt captivante in special cele din seria cu Melania"320 pisici negre", cianura pentru un suras, disparitia statuii din parc.