| kriss_1841 a întrebat:

cine se pricepe la franceza?:-s si ma poate ajuta cu traducerea unui text micbig grin funda+vot:-s mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Camera sa de la etajul al doilea ii convenea si lui de asemenea. Timbre electrice si conducte acustice il tineau in comunicatie cu apartamentele de la subsol si de la primul etaj.Pe horn, o pendula electrica facea legatura cu dormitorul lui Phileas Fogg si ambele dispozitive bateau in acelasi timp, in aceeasi secunda.
Gatabig grin

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Eu ma pricep.Te ajut euwinking
Care e textul?happy

| Sperman a răspuns:

Salut!
Da-mi pm cu textul tau si o sa ti-l traduc, sau eventual da-mi adresa ta de contact, o sa te mai ajut cand mai ai nevoie.
P.S: Studiez in Paris de 5 ani, deci nu-ti face griji ca stiu franceza la un nivel destul de avansat.
Pa-pa!

| JustmeV a răspuns:

Ia idul meu: baby. facee98
Imi place franceza si sunt bunawinking.

| JustmeV a răspuns:

Ia idul meu: baby. facee98
Imi place franceza si sunt bunawinking.
X