| buburuza95 a întrebat:

cine stie daca rezultatele de la simulari se vor afisa pe net?!

Răspuns Câştigător
| MariusSB a răspuns:

Stiu ca se afiseaza vineri...dar nu stiu daca se vor publica pe net..ca nu sunt niste "examene oficiale"

7 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Am inteles ca nu se afiseaza si pe net, acum nu sunt sigur.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că doreşti rezultatele de la Simularea BAC-ului :)

Teoretic, rezultatele de la Simulare ar TREBUI publicate şi online pe edu.ro sau pe site-ul Inspectoratului Şcolar Judeţean ( de care aparţii )!
Practic, acest lucru NU cred că se va efectua :(

"Notele obținute la simulare BAC 2014 vor fi publicate atât la avizierele școlilor unde elevii studiază, cât și pe site-ul Ministerului Educației" - SURSA :
http://www.dcnews.ro/......39196.html

Rezultatele obţinute la Simulările naţionale vor fi afişate la nivelul fiecărei unităţi de învăţământ!

Deci, rezultatele pot fi găsite şi la Avizierul liceelor sau pe pagina web a şcolii ( dacă are aşa ceva )...

Pe edu.ro s-a afişat doar procentajul - vezi linkul oficial :
http://edu.ro/index.php/pressrel/21107

Toate cele bune.

| buburuza95 explică (pentru bursuc001):

Merci mult pentru informatii, am dat deja funda sad

| bursuc001 a răspuns (pentru buburuza95):

Cu plăcere!

Nu-i problemă de fundă - oricum, am DESTULE : vreo 4000 happy
Dacă mă interesa funda, atunci NU mai răspundeam deloc ( deoarece fundiţa era dată deja ).

O zi frumoasă.

| buburuza95 explică (pentru bursuc001):

Mai sunt si persoane care nu se gandesc doar la profit pe lumea asta happy
multumesc la fel!

| bursuc001 a răspuns (pentru buburuza95):

Mersi pentru apreciere happy

| InnaNina a răspuns:

Incearca si vei gasi