| Dooolce a întrebat:

Credeti ca ma admite la un profil cu media de 7.52 eu avand-o 7.57? Am sanse mari sau..nu prea?

Răspuns Câştigător
| transsa a răspuns:

Da. Te admite, e posibil sa intrii la o clasa mai buna pentru ca sunt foarte multe medii mici anul acesta.

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

E cam la limita, n-as spune ca sansele sunt mari, dar sunt. completeaza insa cat mai multe optiuni, daca nu ai loc aici sa nu ramai "de caruta". daca trebuie sa mergi acolo, o sa mergiwinking

| Laurentiu_4547 a răspuns:

La ce profil vrei sa te duci? este o medie buna dar conteaza si alegera ta unde vrei sa te duci.

| bogdannutz a răspuns:

Ai sanse fiindca din cate stiu notele au fost mai mici decat anul trecut

| sebilici a răspuns:

Depinde de situatie, uite eu spre exemplu am avut 8.48 si media minima de admitere la mate info era 8 43 si m-au trimis tocmai la a 3 a optiune a pe care am pus-o, deci aici e chestia de noroc. Iti urez succes!