| Kfkfkdkddkd a întrebat:

Bună,credeți ca mediile de anul acesta vor creste în Braila? Am auzit ca la Balcescu sunt probleme cu elevii, credeți ca absolvenții clasei a 8 a vor evita acest liceu?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mediile vor fi cam la fel ca anul trecut

In Brăila nu sunt probleme cu elevii și dacă sunt, sunt sunt la fel ca in toată țara. Deci nimeni nu va evita nimic ci va ajunge exact acolo unde-i permite media

| readu282929 a răspuns:

Salut! Dacă există anumite probleme cu privire la mediile școlare sau la un anumit liceu, este posibil ca unii absolvenți să ia în considerare aceste aspecte în momentul alegerii liceului pentru clasa a 9-a.Ai putea sa vorbești și cu diriginta/dirigintele tău despre aceasta tema!